Загальна інформація

В рамках процесу подання рукопису автори зобов'язані перевірити відповідність своїх рукописів усім наведеним нижче пунктам, рукопис може бути поверненим авторам, які не дотримуються цих інструкцій.

Особливості видання монографії в електронному вигляді

При виданні монографії в електронному варіанті робота виходить у світ у вигляді принт-макета у форматі PDF, що має всі необхідні вихідні дані (ISBN (on-line), авторський знак, QR-код з посиланням на персональну сторінку книги).
Основний «плюс» монографії в електронному вигляді – це доступність з будь-якої частини світу, тобто охоплення аудиторії усього світу та індексація науковими ресурсами світу, що є важливим внеском в рейтинг науковця. Однак така монографія не володіє «презентативними» властивостями – її не можна подарувати колегам або своєму керівникові.
Відомості про монографії розміщуються на сайті нашого видавництва і індексується в багатьох наукових світових ресурсах (наукометричних базах даних, репозитаріях, бібліотеках). Це дозволить видавати релевантні посилання на текст монографії в результатах пошуку через Google і інших системах, що позитивно позначиться на вашому індексі цитування.

Особливості видання монографії в комбінованому варіанті (друкованому вигляді + електронному вигляді)

При виданні монографії в друкованому варіанті робота виконується як в електронному вигляді в якості принт-макета формату PDF, так і в ідентичному друкованому варіанті, виданим друкарським способом. Обидва варіанти видання ідентичні і мають всі необхідні вихідні дані (ISBN (on-line), ISBN (print), авторський знак, QR-код з посиланням на персональну сторінку книги).
Якщо ви обираєте виготовлення друкованого варіанту, чи окремо, чи в комбінації з електронним варіантом, Ви отримуєте на руки весь наклад друкованого видання, за винятком 13 примірників, які надсилаються по бібліотекам України як обов’язкова розсилка.
Монографія, видана в друкованому та електронному вигляді, має всі переваги електронного видання, при цьому друкований варіант видання може бути презентований колегам або партнерам чи керівництву.

Наявність рецензентів

Так як монографія відноситься до наукових видань, що рецензуються, то при її публікації необхідна рекомендація двох або трьох рецензентів та рекомендація вченої ради університету. Рецензенти повинні мати вчений ступінь з наукової спеціальності, в рамках якої готується монографія, або бути досвідченими практиками з тематики монографії, що можуть кваліфіковано оцінити її практичну значущість. Рекомендації, підготовлені двома рецензентами, надаються у видавництво. Але незалежно від цього монографія також обов’язково рецензується на основі подвійного сліпого рецензування залученими фахівцями. Після успішного проходження рецензування відомості про рецензентів разом з їх науковими регаліями вказуються в вихідних даних видання на другій сторінці.