Support frame of solar concentrator with flat triangular mirrors
Ключові слова:
Silicon, magnetic field, doping, crystal lattice defects, solar concentrators, alternative energy, production automation, municipal solid waste, refuse-derived fuel, thermal decomposition, energy efficiency, co-firing, biomass, greenhouse gas emissions, energy balance, convective drying, environmental safety, crystalline structure, phase transformations, computer modelingАнотація
Зелена енергетика включає в себе сонячну, вітрову, геотермальну та інші види генерації енергії. Об'єктом дослідження є сонячні концентратори. Проблема, яку необхідно вирішити, пов'язана з розробкою каркасу конструкції, особливо для сонячних концентраторів з плоскими трикутними або квадратними дзеркалами, що апроксимують поверхню параболічної форми. Суть дослідження полягає в розробці та виготовленні декількох прототипів сонячних концентраторів, які мають низьку вартість матеріалів, але оскільки пристрої збиралися вручну, то вартість їх виготовлення є досить високою. Тому важливо знизити вартість за рахунок автоматизації процесу виробництва сонячних концентраторів. Для того, щоб отримати кращі умови для майбутньої автоматизації, необхідно зменшити кількість металевих елементів конструкції сонячного концентратора. В цьому випадку задача автоматизації є простішою для її реалізації. Метою роботи є розробка нової вдосконаленої конструкції прототипу рами сонячного концентратора, яка повинна бути технологічно простішою за попередню та легшою за вагою. В роботі запропоновано нову конструкцію рами, яка містить менше металевих елементів, легша за попередню та зручніша для автоматичного складання. Розробка вдосконаленої конструкції та дизайну сонячного концентратора може допомогти зменшити вартість збірки та прискорити процес складання сонячного концентратора. У разі масового виробництва вони можуть бути використані на практиці. Запропоновані сонячні концентратори можуть бути використані, зокрема, для зелених будівель в сільській місцевості, в реакторах для прискорення хімічного процесу переробки органічних відходів, в сільському господарстві в поєднанні з сільськогосподарськими полями. Ці сонячні концентратори досить перспективні в поєднанні з невеликими накопичувачами теплової енергії, за допомогою яких можна створювати невеликі електростанції для зелених будівель, що задовольняють всі енергетичні потреби житлових будинків.

ENERGY SYSTEMS AND RESOURCES: OPTIMISATION AND RATIONAL USE
##submission.downloads##
Сторінки
Опубліковано
Категорії
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.