Рекомендації для просування досліджень від Elsevier

2022-05-24

23052022_ua.jpeg

Щорічно публікується більше 2,5 мільйона наукових статей, і це число зростає. Тому для вчених стає все більш важливим знайти способи, щоб їх стаття виділялася. Представляємо Вам рекомендації від Elsevier, які Ви можете використовувати, щоб допомогти донести Ваші дослідження до людей, які їх потребують, забезпечуючи максимальну відкритість і залученість до Вашої роботи:

Збільште свою видимість за допомогою профілів

Мережі наукового співробітництва: спільне використання та спільна робота займають центральне місце в дослідженнях, і мережі наукового співробітництва (SCNs) можуть бути корисні на кожному етапі Вашого робочого процесу, особливо коли прийшов час просувати Ваші статті. SCNs – це платформи, які розміщують контент і полегшують обмін статтями та співробітництво між дослідниками. До найбільших SCNs відносяться Academia.eduResearchGateFigshare и SSRN, так що подумайте про створення профілю на одному з них.

В цьому Вам допоможуть наступні відео:

– Як зареєструватися на Academia.edu і додати своє дослідження

– Як зареєструватися на ResearchGate та додати своє дослідження

– Як завантажити своє дослідження на Figshare

– Як завантажити своє дослідження на SSRN

Scopus: за допомогою профілю Scopus Ви можете дослідити показники статей, щоб кількісно оцінити свій вплив. Профілі авторів в Scopus пов'язані з усіма публікаціями через ORCID. Підтримуючи актуальний профіль автора, Ви можете бути впевнені, що демонструєте свої дослідження та сприяєте просуванню своєї кар'єри. Більш того, за допомогою безкоштовного інструменту перевірки Scopus Ви можете перевіряти та змінювати свої профілі.

Тут Вам знадобляться такі відео:

– Як об'єднати профілі автора в Scopus

– Як внести зміни до профілю автора у Scopus

– Додати відсутній документ до Scopus

– Як зв'язати Scopus ID з ORCID ID

 

Сприяйте більш широкому прогресу шляхом обміну інформацією

Поділитися посиланнями: Ви можете надати більший вплив на свою нову публікацію, поділившись нею. Наприклад, якщо Ви публікуєте в підписачном журналі Elsevier, в більшості випадків Ви отримуєте посилання на загальний доступ – налаштоване посилання на Вашу статтю в ScienceDirect, яка забезпечує 50-денний безкоштовний доступ. Ви можете це посилання переслати своїми колегами та друзям та використовувати її для просування своєї статті по електронній пошті та в соціальних мережах. Той, хто натисне на Ваше посилання протягом 50-денного періоду, буде доставлений безпосередньо до статті без реєстрації або будь-якої іншої додаткової плати. Після періоду вільного доступу застосовуються звичайні правила доступу.

Howcanishareit.com: Асоціація STM створила howcanishareit.com, щоб відповісти на Ваші питання та пояснити, як Ви можете ділитися статтями, опублікованими в наукових журналах. Він включає в себе пошуковий інструмент «Can I Share It» («Чи можу я поділитися цим»), який дає дослідникам простий спосіб перевірити, де можна поділитися журнальною статтею відповідно до прав доступу та використання статті.

Джерелоhttps://www.elsevier.com/connect/authors-update/nine-free-resources-to-promote-your-research