П'ять речей, які вчені повинні робити в соціальних мережах
Шон Екінс поділився з нами п’ятьма порадами щодо того, що ви можете зробити як дослідник і науковець, щоб допомогти підвищити свою наукову кар’єру.
Велика ймовірність, що ви, можливо, щойно поділилися чимось із сім’єю чи друзями на Facebook, або ви твітнули свою відповідь на подію, читаючи це та п’ючи каву. Але чи знаєте ви, що інструменти соціальних мереж, які ви використовуєте для розваги, публікуєте фотографії/відео та використовуєте медіа, також можуть допомогти вам охопити громадськість, висвітлити вашу науку та розширити вашу мережу як науковця? Я визначив п’ять речей, які ви можете додати до своєї типової діяльності в соціальних мережах. Ці прості дії можуть допомогти вашій кар’єрі або просто привести до нової співпраці чи відкриття.
Twitter: Twitter простий у використанні, і легко поділитися посиланням на те, що ви зробили. Просто робіть це в міру. Можливо, була опублікована ваша стаття і ви вважаєте, що нею варто поділитися з іншими. Чому б не розмістити посилання на препринт або авторську копію? Можливо, у вас з’явився новий член лабораторії – познайомте його зі своєю мережею у твіті за допомогою твіттера. Можливо, ви ведете блог про свою науку – поділіться посиланням у Twitter.
LinkedIn: Linkedin призначений не лише для того, щоб керівники бізнесу ділилися своїми найкращими ідеями коучингу чи значущими. Чому б не опублікувати оновлення того, що ви робите? Як і у Twitter, спробуйте розмістити посилання на документ, презентацію або блог. Ви також можете надати інформацію про свої документи у своєму профілі, щоб будь-хто міг вас знайти (можливо, рекрутер) і отримати краще уявлення про ваш досвід та продуктивність.
SlideShare: якщо ви щойно повернулися з конференції, у вас, напевно, є презентація або постер, якими, на вашу думку, варто. Чому б не опублікувати його на Slideshare? Потім ви можете розмістити посилання в Twitter, а також підключити презентацію до Linkedin, щоб вона з’явилася у вашому профілі.
Figshare – чудове місце для розміщення препринтів (підтвердьте, що журнал, до якого ви надіслали, дозволяє це), слайдів, даних, додаткових файлів, додаткової інформації, плакатів тощо. Ви можете вказати, з ким поділитися, а що має бути приватним або відкритим.
Kudos: Є багато місць, де можна опублікувати свої статті та препринти, наприклад ResearchGate, але як щодо того, щоб збагатити результати дослідження, щоб ви могли надати більше уявлень про те, що ви зробили протягом своєї кар'єри з точки зору публікацій? Ця служба допомагає вам відстежувати цитати та альтметрики в статтях, а також надає інформаційну панель усіх ваших статей.
Пам’ятайте, будьте привітними в соціальних мережах. Як і все в житті, використовуйте його в міру і не зловживайте.